UA / RU
Підтримати ZN.ua

Раді лишилось розглянути близько 1,5 тис. правок до закону про легалізацію грального бізнесу – депутат

Депутати вже витратили чотири дні на розгляд відповідного законопроекту.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив про те, що народним депутатам залишилося розглянути близько 1,5 тисячі правок до законопроекту №2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", пише “Укрінформ”. 

"Ми бачимо по ходу розгляду законопроєкту: у нас є стабільні 240-250 голосів, які підтверджують поправки. А скільки поправок залишилося? Досить багато, якщо вони (депутати, які наполягають на підтвердженні поправок у залі засідань парламенту — ред.) не змінять своєї такої тактики — блокування роботи Верховної Ради, то їх ще десь близько півтори тисячі ще залишилося. На підтвердження, я маю на увазі", — повідомив Гетманцев в ефірі телеканалу "Україна 24". 

Всього до другого читання законопроекту, який передбачає легалізацію грального бізнесу, зареєстрували 3 445 правок. 

Читайте також: Юристи Ради визнали законопроект про гральний бізнес неконституційним

30 червня Верховна Рада почала розглядати законопроект №2285-д про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор. У першому читанні депутати ухвалили законопроект в січні цього року. 

За словами спікера парламенту Дмитра Разумкова, при розгляді зазначеного законопроекту неможливо застосувати скорочену процедуру. Спікер сподівається, що документ розглянуть за кілька днів.  

Водночас депутати вже витратили на розгляд документу чотири дні. Фракція “Слуга народу” ініціювала позачергове засідання, у зв’язку з тим, що під кінець третьої сесії Верховна Рада почала розглядати законопроект про гральний бізнес, попри наявність у порядку денному законопроектів щодо освіти та протидії коронавірусу. 

Сергій Следзь зазначив у своїй статті для ZN.UA, що законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" може не легалізувати гральний бізнес, а навпаки перетворити Україну на майданчик з відмивання грошей. 

Закон про легалізацію грального бізнесу набуває чинності з моменту його прийняття. Однак встановити контроль над організаторами такого бізнесу в Україні зможуть тільки тоді, коли запрацює система онлайн-моніторингу. А її запуск може тривати до двох років.  

Детальніше читайте в статті Сергія Следзя "Замість легалізації - неконтрольована "ігорка".