UA / RU
Підтримати ZN.ua

Рада ухвалила календарний план роботи на півроку та порядок денний сесії

Календарний план підтримали 235 народних депутатів, за порядок денний сесії проголосували 237 депутатів

3 прийняла постанову №3565 "Про календарний план проведення четвертої сесії Верховної Ради України сьомого скликання".

На засіданні за підтримку відповідної постанови проголосували 235 народних депутатів, в тому числі, 185 від фракції Партії регіонів, 32 від фракції КПУ і 18 позафракційних.

Згідно з затвердженим календарним планом, четверта сесія буде включати 11 пленарних тижнів, 7 тижнів роботи в комітетах, комісіях і фракціях, 6 тижнів роботи з виборцями, 11 "годин запитань до уряду" у Раді. Сесія вважатиметься відкритою 4 лютого і триватиме по 18 липня 2014 року. На останньому пленарному засіданні 4 липня буде оголошено про дату закриття сесії.

Рада також затвердила порядок денний 4 сесії Верховної Ради з додатками 1 і 2. "За" проголосували 237 депутатів. Опозиція не голосувала.

За словами спікера Верховної Ради Володимира Рибака, у цей порядок денний включено всі питання, включені до порядку денного на 6 січня 2014 року.

Нагадаємо, в середу, 5 лютого, депутати не змогли затвердити календарний план четвертої сесії - "за" проголосували лише 185 депутатів.

Фракція "3 повернеться з Сочі.

Народні депутати також відмовилися підтримати постанову, згідно з якою наступний тиждень роботи Ради з 10 по 14 лютого визначається як пленарний. За відповідний проект постанови проголосували тільки 73 депутати.

Під час засідання голова фракції "Батьківщина" 3 з проханням запросити до парламенту президента Януковича, щоб він дав вказівку фракції Партії регіонів голосувати за документи щодо повернення до Конституції 2004 року.

Однак після результативних голосувань спікер закрив засідання парламенту. За його словами, він дасть доручення апарату Ради підготувати документ щодо конституційної реформи, щоб 6 лютого депутати могли розглянути цей документ. !zn

Читайте також:

Верховна Рада повернулася з канікул

У Партії регіонів заявили, що повернення до Конституції 2004 року призведе до розпуску Ради

"Батьківщина" закликала Раду погодити єдиний план дій