UA / RU
Підтримати ZN.ua

Коболєв буде оскаржувати своє звільнення з "Нафтогазу": "Ми ще готові повоювати"

Він звинуватив Кабмін в тому, що той "ставить хрест" на реформі управління. 

Колишній очільник "Нафтогазу" Андрій Коболєв збирається оскаржити рішення Кабміну про його звільнення з посади. Про це пише пресслужба підприємства. 

"Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв подякував колективу групи за сім років спільної роботи над впровадженням реформ в нафтогазовому секторі. Він зазначив, що попри маніпулятивність вчорашніх кадрових рішень Кабінету Міністрів України, вони набули чинності. Андрій Володимирович має намір оскаржувати своє звільнення, проте підкреслив, що ці процеси жодним чином не вплинуть на роботу групи", - заявили у пресслужбі компанії.

На своїй сторінці в Фейсбук Коболєв звернувся до правління та директорів дивізіонів і функцій групи підприємства та закликав їх підтримувати високі стандарти, а також продовжити розпочаті проекти та ініціативи.

Він підтвердив те, що має "претензію до вчорашнього рішення уряду". 

"Не в частині мого звільнення, а в тому, що вони зараз ставлять хрест на реформі корпоративного управління.З 2014 року Україна твердо вирішила, що на державній власності має заробляти держава і українці, а не наближені до грошових потоків політики", - заявив він.

Коболєв додав, що цим рішенням Кабінет міністрів України "відправляє у смітник всі напрацювання, і проти цього ми ще готові повоювати".

Читайте також: Вітренко розповів, хто запропонував йому очолити «Нафтогаз»

Нагадаємо, 27 квітня уряд звільнив з посади голови НАК "Нафтогаз Україна" Андрія Коболєва. Того ж для на сайті Кабміну з'явилося рішення про призначення на цю посаду в.о глави Міненерго Юрія Вітренка, щоправда, призначили його лише на рік. Уряд також вирішив розпустити Наглядову раду "Нафтогазу".  

Повідомлялось, що, згідно з фінансовим звітом НАК «Нафтогазу», консолідований чистий збиток НАКу за 2020 рік склав 19,002 млрд грн в порівнянні з чистим прибутком 63,294 млрд грн в 2019 році. Причиною такого негативного результату став низький попит і ціна на газ, а також резерв сумнівних боргів.