UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Мінреінтеграції стурбовані збільшенням випадків шахрайства, замаскованого під допомогу від міжнародних донорів

Там попросили українців проявляти таку ж пильність як у випадках з інтернет-банкінгом.

В Україні почастішали спроби шахрайських дій, що уподібнюються наданню грошової допомоги від міжнародних донорів, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у Facebook.

Читайте також: Допомога ВПО: що змінитися з 1 квітня

«Шахраї поширюють фейкові посилання на реєстрацію на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН», - повідомили у міністерстві.

Там попросили громадян не вводити дані платіжної картки на незнайомих і підозрілих вебсайтах та не переходити за посиланнями з ненадійних джерел. Крім того, не слід надавати таку інформацію:

Раніше ми писали про те, що Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини (Städte- und Gemeindebund fordert), яка є впливовим об'єднання регіонального рівня у федеративній державі, закликає до кращої інтеграції українців-біженців.

При цьому в Україні уряд заборонив виселяти внутрішніх переселенців із житла для тимчасового проживання.

Кабмін прийняв нову програму мінсоцполітики з уточненим переліком  ВПО, які матимуть право на отримання виплат протягом ще шести місяців. Зокрема, ВПО, які не працюють і не доглядають за дітьми чи особами з інвалідністю, протягом двох місяців після призначення допомоги мають сприяти своїй зайнятості.