UA / RU
Підтримати ZN.ua

Шмигаль пообіцяв українцям індексацію пенсій

Індексацію пенсій новий уряд обіцяє провести вже цього року.

Кабмін обіцяє знайти гроші для індексації пенсій

Кабмін обіцяє знайти гроші для індексації пенсій

Новопризначений прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів України упродовж 2020 року проведе індексацію пенсій. Про це йдеться в ефірі програми "Право на владу".

"Це етичне питання перед людьми, які своїм трудовим життям заслужили свої пенсії. Ми, звичайно, будемо проводити індексацію пенсій в цьому році, для цього треба подивитися, чим ми володіємо в бюджеті, і ми це почали робити вже сьогодні", - сказав Шмигаль.

Читайте також: У Мінсоцполітики назвали середній розмір пенсії в 2019 році

Раніше у Мінсоцполітики повідомили, що протягом 2020-2023 року пенсії зростуть на 1200 гривень. Також планувалося, що пенсіонери старше 80 років щомісяця будуть отримувати 670 гривень на догляд. Таких пенсіонерів в Україні близько 100 тисяч.

У той же час розмір максимальної пенсії, який на сьогодні становить 16 380 тис. гривень до кінця року підвищать ще три рази. Нижче прожиткового мінімуму в Україні отримують пенсії 83% пенсіонерів.