Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускає новий інструмент підтримки підприємців, повідомляє пресслужба організації у Facebook. Задля підвищення конкурентоспроможності українських бізнесів програма укладатиме з українськими компаніями угоди про партнерство.
У межах угоди про партнерство підприємства отримають до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси візьмуть зобов'язання щодо створення робочих місць та збільшення продажів. Обладнання або послуги компанії обиратимуть самостійно.
«Прийом заявок триватиме до 30 квітня. Не чекайте дедлайну та заповнюйте форму якомога швидше, оскільки всі заявки розглядатимуться одразу після надходження», - заявили у пресслужбі.
Приклади обладнання, яке компанії можуть отримати в межах угоди про партнерство:
- Холодильне обладнання;
- Швейне обладнання;
- Розкрійне обладнання;
- Хлібопекарське обладнання;
- Комп’ютерні верстати;
- Верстати для лазерного різання;
- Складські стелажі.
Приклади маркетингових послуг:
- Послуги з розвитку бренду;
- Допомога з просуванням у пошукових системах;
- Розробка маркетингової стратегії;
- Розробка експортної стратегії;
- Консультаційні послуги з виходу на нові ринки;
- Консультування з питань ощадливого виробництва.
Очікується, що компанії-партнери:
- Матимуть у штаті від 10 співробітників на момент подання заявки;
- Матимуть змогу інвестувати у власний розвиток;
- Будуть готовими створити 20 робочих місць та/або згенерувати $1,5 млн від продажів під час реалізації угоди про партнерство.
Ознайомитися з деталями щодо подачі заявки за посиланням.
Раніше ми писали про те, що український аграрний сектор може використати альтернативний підхід для отримання грошових ресурсів, щодо швидкого забезпечення коштами поточної діяльності. Програма USAID АГРО та Фінансова компанія Activitis розпочали спільний проект з розробки та впровадження інструментів небанківського фінансування для агросектору під назвою WEAGRO. Проєкт передбачає створення агророзстрочки для мікро-, малих та середніх агровиробників і загалом мінімізує бюрократію.