UA / RU
Підтримати ZN.ua

Лише кілька тижнів санкцій: у Білорусі та Росії з торгівлі вже почала зникати і кам'яна сіль

Битви за цукор були лише початком.

У Білорусі та у регіонах Росії з продажу почала зникати кам'яна сіль. Про це повідомляють російські та білоруські онлайн-видання.

"Спостерігається дефіцит конкретно кам'яної солі, знайти її на прилавках - завдання не з найпростіших. Українська сіль зовсім зникла з продажу", - йдеться у матеріалі видання "Зеркало" про ситуацію в Білорусі.

При цьому можна поки що купити гімалайську сіль, але ціни кусаються.

У Росії продаж солі вже обмежила одна з найпопулярніших торгових мереж - "Магніт".

"У торговій мережі "Магніт" сіль марки "Ілецька" тюменцям продають у кількості не більше трьох пачок в одні руки", - повідомляє видання URA.RU.

За повідомленням видання "КоммерсантЪ", "Магніт" також обмежив продаж у регіонах в одні руки низки й інших товарів - гречаної крупи, пресованого цукру та цукру-піску, борошна пшеничного, соняшникової олії та рису. Так, наприклад, цукор-пісок об'ємом 5 кг продається по одній упаковці в одні руки. Також відпускається не більше 5 кг тушки курки та не більше двох упаковок дитячих підгузків.

Читайте також: Скасування торговельних преференцій та заборона імпорту алкоголю, діамантів й морепродуктів — нові санкції проти Росії

Нагадаємо, у Росії з торгівлі почала зникати низка товарів. Зокрема, у містах РФ вже помічені битви за цукор .

Раніше з'являлися повідомлення про виникнення в Росії дефіциту та ажіотажу на папір, презервативи.

Росія відкрито визнала, що змушена буде красти продукцію без дозволу правовласників.

А Ощадбанк РФ оприлюднив список валют, яких у Росії більше немає.

Також у Росії через економічну кризу можуть скасувати осінні вибори.

За словами президента США, Америка спільно з ЄС та країнами G7 вже працюють над запровадженням нових обмежень. Путін має заплатити за вторгнення в Україну.

З початку вторгнення в Україну Росія втратила 30 мільярдів доларів ВВП.

Докладніше про те, якими будуть подальші наслідки масштабних економічних санкцій для агресора, читайте у тексті Юлії Самаєвої "Російський економічний корабель – зведення з економічного фронту".