UA / RU
Підтримати ZN.ua

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується на $ 53,1

Нафта дешевшає на очікуваннях новин із США



Світові ціни на 3демонструють негативну динаміку у середу на очікуваннях інвесторами підсумків засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США, а також статистики щодо комерційних запасів нафти в країні, свідчать дані торгів.

Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent опустилась на 0,36% - до 53,11 долара за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на нафту WTI-на 0,4% - до 47,79 долара за барель.

Напередодні у вівторок нафта Brent впала до 52 доларів вперше з початку квітня. За підсумками минулого тижня Brent втратила 4,3% вартості, а WTI подешевшала на 5,4%.

У вівторок розпочалося дводенне засідання ФРС США, на якому буде прийнято рішення щодо базової ставки. Деякі аналітики очікують сигналів того, що базова ставка буде підвищено у вересні, в той час як інші вважають, що уповільнення економічного зростання Китаю та слабкі ціни на сировинні товари змусять регулятора відкласти підвищення ставки до наступного року.

Підвищення ставки буде стимулювати долар до зростання, що призведе до подорожчання нафти для власників валют, які дешевшають по відношенню до американської. В результаті постраждає попит, а ціни на нафту будуть знижуватися, відзначає агентство Франс Прес.

"Інвестори звернуть пильну увагу на текст заяви ФРС у пошуках якого-небудь підтвердження або інформації про терміни першого підвищення ставки", - наводить агентство думку експертів сінгапурського банку United Overseas Bank.

Читайте також: В Україні з'явився сайт для замовлення адмінпослуг через інтернет

У середу управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США опублікує дані про запаси нафти в країні за тиждень, що завершився 24 липня. Аналітики очікують, що комерційні запаси нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) скоротилися на 0,333 мільйона барелів, до 463,6 мільйона барелів. Тижнем раніше показник склав 463,9 мільйона барелів, збільшившись на 2,5 мільйона барелів.

Політика ОПЕК, спрямована на збереження своєї частки на ринку, призведе до найдовшого періоду надлишкової пропозиції нафти, раніше писав Bloomberg. Аналітики вважають, що ринок нафти чекає рекордний за 30 років надлишок пропозиції. Пропозиція нафти перевищує попит вже півтора року.