UA / RU
Підтримати ZN.ua

Чому українці звільняються: зарплата не єдина причина

В українців є амбіції та бажання кар'єрного зростання.

Серед причин, з яких українці звільнялися з роботи у 2021-2022 роках, низька зарплата, відсутність кар'єрного зростання та вигоряння. Про це йдеться у результатах опитування кадрового порталу Work.ua.

Зазначається, що 27% опитаних звільнилися чи звільняються, бо не відчувають, що зростають на своїй посаді. Вигоряння посіло друге місце – 26% респондентів вказали цю причину.

"Вигорання на роботі мало велике значення протягом 2021-2022 років, але бажання зростати в компанії, на своїй посаді, переважало. Стало зрозуміло, що люди йдуть не лише тому, що вони виснажені, а й тому, що вони мають амбіції, цілі та прагнення", - йдеться в опитуванні.

Згідно з опитуванням, причину "мене не цінували" обрали 20% опитаних людей. Крім того, 12% респондентів відповіли, що звільнилися через переїзд, 8% - що у них не склалися стосунки з роботодавцем та колективом, 4% - відмовили у підвищенні, 2% - відкрили свій бізнес і 1% - зробили більш вигідну пропозицію.

В опитуванні взяли участь 13 тисяч респондентів.

Читайте також: Чи можливий арешт зарплати на рахунках в банках: Верховний Суд скаже останнє слово у подвійній практиці

Раніше повідомлялося, що станом на січень 2022 року найбільші середні зарплати в Україні зафіксовані в Києві, причому розрив з Одеською областю, яка йде на другому місці за рівнем зарплат, становить майже третину.

Про зарплати чиновників читайте у статті члена Громадської ради при НАДС, доктора філософії в галузі управління людськими ресурсами, генерального директора R&C Київ Group LLC Жанни Балабанюк - "Державна служба: стельові зарплати та 300% бонусів" .