UA / RU
Підтримати ZN.ua

Телеканал НВО знімає фільм про окупований Крим

Фільм буде показаний в 50 країнах.

Один з найвідоміших телеканалів США, НВО, знімає фільм про окупований Крим. Як повідомляє "Крим. Реалії", знімальна група телеканалу на даний момент знаходиться на території півострова і знімає фільм про ситуацію трьох останніх років.

Як повідомляють співробітники НВО, вони знімають фільм, який буде показаний на території 50 країн.

Знімальна група телеканалу провела цілий день 5 березня в парку левів "Тайган", її цікавила ситуація, яка склалася навколо парків Олега Зубкова.

"Так вийшло, що знімальна група НВО приїхала в парк левів "Тайган" не в найкращий час. Зараз у господаря парків великі проблеми. Тривають комплексні перевірки, податкова в ялтинському зоопарку "Казка" навіть перераховує усі багатотисячні корінці від проданих квитків, прокуратура вже надіслала свій багатосторінковий документ за підсумками перевірки. Американським журналістам це було все цікаво дізнатися, і вони пообіцяли, що у фільмі про Крим буде великий сюжет про парк "тайган" і його господаря", – відзначили в прес-службі "Тайган".

У Зубкова тривалий конфлікт з окупаційним владою Криму. Відносини кримського бізнесмена Олега Зубкова з головою російської ветеринарної служби окупованого Криму Валерієм Івановим зіпсувалися в період кримського блекауту. Тоді в ялтинському зоопарку "Казка" померли тигренята білої тигриці Тигрюлі, подарованої Олегу Зубкову Юлією Тимошенко. Валерій Іванов і російський екс-прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська заявили, що червонокнижні тварини загинули в результаті неналежного утримання. Підприємець переконаний, що тигренята стали жертвою інфекції в результаті ослаблення імунітету від переохолодження у відсутності електроенергії. У 2016 році Олег Зубков відвідав 150 судових засідань, пов'язаних з численними штрафами і звинуваченнями на його адресу з боку підконтрольної Кремлю кримської влади.

Раніше повідомлялося, що прокуратурою Криму зареєстровані кримінальні провадження і ведуться розслідування щодо 88 фактів обмеження прав громадян за політичні переконання, етнічне та релігійне походження.

Нагадаємо, 15 листопада Міжнародний кримінальний суд в Гаазі прирівняв анексію Криму до міжнародного збройного конфлікту.

Як наголошується в звіті, встановлення факту початкової інтервенції, яка потягнула за собою окупацію, не потрібне.

Таким чином, даний міжнародний конфлікт може бути розслідуваний за нормами Римського статуту.

Таким чином, даний міжнародний конфлікт може бути розслідуваний за нормами Римського статуту.