UA / RU
Підтримати ZN.ua

Коли вийде «Опенгеймер» з Кілліаном Мерфі – деталі фільму про "батька атомної бомби"

Кіноробота, як прогнозують критики, стане одним із "найвибуховіших фільмів 2023 року".

Фанати Крістофера Нолана можуть радіти. Його наступний фільм, анонсований на 19 липня 2023 року, дуже багатообіцяючий, пише Numero. Його нова стрічка «Оппенгеймер» анонсована як грандіозний байопік із бюджетом у сто мільйонів доларів і заборонена для дітей до 17 років, розповідає про життя вченого Юліуса Роберта Оппенгеймера, якого називають «батьком атомної бомби». Американський фізик-теоретик і професор фізики, який народився в 1904 році, став керівником Лос-Аламоської лабораторії під час Другої світової війни та відіграв провідну роль у Манхеттенському проєкті, створенні найпершої атомної бомби. Подвиг, який швидко спадає, впевнений учений після вибуху першої бомби:  «Тепер я став смертю, руйнівником світів».

Зірковий акторський склад "Оппенгеймера": від Кілліана Мерфі до Флоренс П’ю

Для втілення цього загадкового персонажа Крістофер Нолан обрав 46-річного ірландського актора  Кілліана Мерфі, зірку серіалу «Гострі картузи», одного з улюблених акторів кінорежисера. Нолан уже кілька разів працював з ним, зокрема над його фільмами «Початок» (2010) і «Дюнкерк» (2017).

Читайте також: Опублікований трейлер драми "Дюнкерк" Крістофера Нолана

Крім нього, серед  акторського складу Оппенгеймера: Емілі Блант («Мері Поппінс повертається», «Тихо») у ролі його дружини, Флоренс П’ю («Мідсоммар», «Дочки доктора Марча») у ролі фізика Джин Тетлок,  Роберт Дауні-молодший («Шерлок Холмс», «Залізна людина»,) для інтерпретації американського політика Льюїса Штрауса. 

Нагадаємо, раніше ми писали про черговий сезон телесеріалу "Манхеттен". Це художня розповідь про життя вчених та їхніх родин, яких у 1940-ві роки зібрали в лабораторії містечка Лос-Аламос для виконання важливого державного завдання. То була найбільша концентрація блискучих науковців та інженерів – майбутні Нобелівські лауреати в режимі глибокої секретності створювали атомну бомбу. 

Десятки років тому, коли світ зробив перший крок у незвідане й небезпечне...