UA / RU
Підтримати ZN.ua

Blackout Tuesday: музична індустрія США підтримала протести проти расової дискримінації

Музиканти та лейбли "поставили на паузу" ділові зустрічі та робочі процеси.

Музична індустрія США підтримала протести, які спалахнули в США після вбивства Джорджа Флойда. Музиканти і лейбли стали учасниками акції Blackout Tuesday, в рамках якої призупинили роботу і виступили проти расової дискримінації, повідомляє CNET.

Ініціаторами акції стали Джаміля Томас і Бріанна Агьеманг, два темношкірі жінки, які працюють в музичній індустрії. Серед тих, хто приєднався до акції, - Мік Джаггер і гурт The Rolling Stones, студії Warner Music Group і Universal Music, Sony Music і інші. Знаменитості публікують у соціальних мережах пости з чорними квадратами з хештегом #TheShowMustBePaused або #BlackoutTuesday, яким подтвердают участь в акції.

"Нестерпно дивитися на те, як Америка знову розриває сама себе на частини через расові питання. Я приєднуюся до своїх колег-артистів і приймаю правила Blackout Tuesday для боротьби з расовою дискримінацією та соціальною нерівністю", - написав Джаггер.

На сторінці студії Columbia Records зазначається, що "це не вихідний, але день для рефлексії і пошуку шляхів можливості рухатися далі спільно".

До акції Blackout Tuesday приєдналися також користувачі соціальних мереж. Як відзначає The Verge, багато хто з користувачів ставлять під такими постами хештег #BlackLivesMatter або #BLM. Таким чином, повідомлення з чорними квадратами перекривають собою ті, у яких міститься корисна інформація про протести і документуються випадки насильства.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: Визначені найкращі футболіст і тренер березня в УПЛ

Раніше в Луїсвіллі, штат Кентуккі в США, поліцейські застрелили одного з протестуючих під час демонстрації.

Зазначимо, що президент США Дональд Трамп закликав губернаторів штатів посилити правоохоронні заходи на протестах.

Нагадаємо, що вбивство темношкірого спровокувало масові протести і заворушення США. Демонстрації переросли в зіткнення з поліцією. У ніч на п'ятницю 29 травня учасники протестів підпалили будівлю відділення поліції в Міннеаполісі. Влада штату в цілях безпеки попросили надіслати підрозділи Національної гвардії. 30 травня поліція Міннеаполіса заарештувала понад 50 учасників протестів.

У неділю 31 травня в 25 містах 16 штатів США ввели комендантську годину, в тому числі і у Вашингтоні.