UA / RU
Підтримати ZN.ua

Знищено понад 100 окупантів, один танк і 17 бронемашин: українські захисники відбили атаку під Добропіллям

Рештки ворожих підрозділів відступили.

На добропільському напрямку Донеччини бійці 82-ї окремої десантно-штурмової бригади спільно з підрозділами Угруповання ДШВ, НГУ «Азов» та силами безпілотних систем ЗСУ відбили масовану атаку російських військ. Відео бойової роботи оприлюднено на сторінці 82-ї ОДШБр.

Як повідомляють українські захисники, в результаті бою було знищено один ворожий танк, 12 бойових броньованих машин та ліквідовано понад сто окупантів. Спроба прориву ворога зазнала повного краху завдяки злагодженій роботі українських підрозділів, точним ударам дронів та ефективному вогневому ураженню.

«Рештки ворожих підрозділів відступили, зазнавши значних втрат. Противник не досяг успіху», — підсумували у 82-й ОДШБр.

Читайте також: На cлов’янському напрямку росіяни зазнають рекордних втрат

Раніше повідомлялося, що на лиманському напрямку росіяни без вагань кидають у бій піхоту як «живе м’ясо». За словами начальника відділення комунікацій 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади Максима Білоусова, в штурмах беруть участь малопідготовлені солдати — «місячники», які підписали контракт лише місяць тому, і яких вже зараз відправляють на фронт.