UA / RU
Підтримати ZN.ua

Загарбники на Луганщині залучатимуть школи для допомоги у примусовій паспортизації — ОВА

У школах відкриють консультаційні пункти з перекладу документів.

У школах на тимчасово окупованих територіях Луганщини допомагатимуть оформляти російські паспорти. Загарбники хочуть паспортизувати якомога більше людей до так званих «перших виборів», повідомляє Луганська ОВА.

Зокрема, в Алчевську, Кадіївці та населених пунктах поблизу цих міст консультаційні пункти з перекладу документів з української мови, що необхідно для отримання паспорта РФ, із квітня відкриють у всіх школах, без винятку.

«Про рівень підготовки та оснащення цих пунктів говорить той факт, що при зверненні необхідно мати при собі 10 аркушів білого паперу формату А4», - заявили в ОВА.

Тим часом у Довжанську окупанти готують до закриття шахти.

Зокрема, на шахті «Червоний партизан» у зміну спускаються лише по шість людей. Більше працювати там нікому, оскільки основну частину гірників примусово мобілізували.

Також в ОВА розповіли, що російські війська минулої доби, 30 березня, спробували вести наступальні дії поблизу Кузьминого та Стельмахівки, однак не отримали успіху.

Артилерійських обстрілів зазнали Новоселівське, Невське і Білогорівка.

За словами виконуючого обов’язки глави обласної військової адміністрації Олексія Смирнова, протягом березня луганська ділянка фронту потерпає від рекордних за кількістю щоденних артилерійських обстрілів. Зокрема, за добу по населених пунктах та позиціях українських військових росіяни спрямовують по 300-400 снарядів.

«Регулярна армія РФ, яка намагається атакувати в нашому регіоні, несе втрати. Та єдине джерело поповнення після року війни в них – виключно свіжомобілізовані із різним рівнем підготовки», - повідомив Смирнов.

Читайте також: Під час «виборів» жителям окупованих територій Луганщини хочуть дозволити голосувати поза межами регіону та РФ — ОВА 

Раніше повідомлялося, що у так званій «ЛНР» вимагають швидко відмовлятися від громадянства України. На тимчасово окупованій території Луганщини стають жорсткішими вимоги загарбників при влаштуванні на роботу, зокрема, до державних і муніципальних органів, а також при оформленні соціальних виплат.