UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україні розробили ударний FPV-дрон

Зазначається, що дрон легкий у керуванні.

Міністерство оборони допустило до експлуатації в Збройних Силах України вітчизняний ударний FPV-дрон KH-S7. Він призначений для ураження різноманітних рухомих та стаціонарних наземних цілей.

Дрон почали розробляти з літа минулого року. У команду зібралися однодумці, серед яких були інженери та військові, що раніше разом цікавились та роками займалися БПЛА, як хобі, пише АрміяInform.

Читайте також: У Міноборони показали українські БпЛА зі штучним інтелектом SAKER SCOUT. Їх вже допустили до експлуатації

Заявлено, що FPV-дрон KH-S7 несе штатно корисну вагу в 1 кілограм на відстань 7 км, потужності вистачає і на більше, але є багато умов. За словами розробників вітчизняного БПЛА, максимально KH-S7 українські військові застосовували на дальності 9,5 кілометрів.

Безпілотник цифровий, що дає FullHD-якість зображення та допомагає проводити дорозвідку під час місії.

«Ми зробили основний акцент на його надійності й потужності, використовуючи лише ТОПові запчастини та системи. Всі складники тут від найкращих виробників світу, з якими у нас прямі контракти. Тож наш дрон — це дійсно «робоча конячка» — розповів представник виробника Вадим.

Читайте також: Електричний наземний дрон-всюдихід допомагає в розмінуванні Харкова

Він зазначив, що їхня компанія отримувала допуск до експлуатації за пришвидшеною процедурою. За його словами, для досвідчених операторів FPV-дрон є дуже легким у керуванні.

Виробник зараз займається масштабування випуску FPV-дронів KH-S7 для задоволення наявних потреб українського війська. Також триває процес реєстрації наступної розробки — дрона KH-S10, для перенесення до 3 кг ваги та виконання універсальної ролі ударного та бомберного типу в одному дроні.

Читайте також: В Польщі представили новітній дрон-камікадзе

Нагадаємо, Сили оборони отримали на озброєння два українські безпілотні авіаційні комплекси Raybird-3. Ці БПЛА здатні долати відстань у 2 500 км, вони можуть залітати в тил до ворога й працювати навіть попри радіоелектронну боротьбу.