У вестибюлі станції Київського метрополітену "Золоті ворота" відкрилась фотовиставка "Україна: журналісти на передовій". Виставка, приурочена до Дня журналіста, має акцентувати увагу суспільства на важливості роботи журналістів під час війни та вшанувати пам'ять колег, які віддали свої життя, аби світ знав правду.
[pics_lr left="https://zn.ua/img/forall/u/495/25/842bcbe91986071f56a85ed38166e8c0.jpg" ltitle="" right="https://zn.ua/img/forall/u/495/25/8c318ea50c624d9fdf6758aa84b5c50a.jpg" rtitle="undefined"]
За час повномасштабної війни в Україні загинули 60 працівників медіа. Одні захищали Батьківщину у лавах Збройних Сил, інші загинули на передовій, виконуючи свій професійний обов'язок. Хтось став цивільною жертвою російської агресії.
Сьогодні у російському полоні перебувають більше 25 наших кримських колег – як працівників медіа, так і громадянських журналістів. Їм присвячено окремий стенд на фотовиставці.
Тактика рашистів залишається незмінною і сьогодні – всюди, куди вони приходять, одними з перших шукають саме журналістів. Так було і у березні минулого року, коли у село Козаровичі, що під Києвом, зайшли російські війська. Майже одразу вони взяли у полон журналіста інформаційного агенства УНІАН Дмитра Хилюка, який там проживав. Село звільнили, але Дмитро і досі перебуває у полоні.
На виставці представлені 40 знімків фотографів Станіслава Юрченка, Єфрема Лукацького, Яна Доброносова, Євгена Завгороднього, Ігоря Гур'єва, Романа Потапенка, Бориса Корпусенка, Сергія Клименка, Марії Ковальової, Такаші Озакі та інших авторів.