UA / RU
Підтримати ZN.ua

Українські спецслужби випереджають "Моссад". Вони пишуть нову історію — військовий оглядач

Те ж стосується російської сторони, яка випереджала "на два-три кроки" українських фахівців з 2014-го по 2022-й роки. Втім, все змінилося. 

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко зауважив, що за своїми можливостями Україна вже випереджає "Моссад" - ізраїльську розвідку, яка є прикладом для наслідування для багатьох світових спецслужб. Під час ефіру на телеканалі FREEДОМ він висловив переконання, що Головне управління розвідки Міноборони, Служба зовнішньої розвідки, Служба безпеки та контррозвідка України зараз працюють на максимальних можливостях та за їх межами. 

"А тим часом це теж дуже досить-таки масштабна робота, не стільки внутрішня, скільки зовнішня, і про неї рідко коли згадують у відкритих джерелах", - розповідає Коваленко про діяльність СЗР.

Він констатував, що українська сторона сьогодні перехопила ініціативу за низкою напрямків у російських силових структур, до яких належать ГРУ, ФСБ та СЗР. Ба більше, Ковальов стверджує, що очільник російської Служби зовнішньої розвідки Сєргєй Наришкін взагалі "перетворився на пропагандиста, який ретранслює банальні, примітивні, нікчемні фейки".

"І це все демонструє те, що російські силові структури, які від 2014 до 2022 року все-таки на два-три кроки випереджали нашу роботу, зараз – все назад. Зараз зовсім інші умови, - наголошує оглядач. - Вони відстають від роботи українських спецслужб. І це яскрава демонстрація того, що Україна зараз пише абсолютно нову історію". 

Ба більше, Коваленко переконаний, що зараз українські спецслужби випереджають і "Моссад" - зовнішню розвідувальну службу Ізраїля, одну з трьох основних в країні. 

"Це не в докір, це реалії. Україна зараз за своїми можливостями випереджає "Моссад", - підсумував він. 

Читайте також: Активізація ударів по Криму опосередковано свідчить про плани ЗСУ - Буданов

Нагадаємо, експерти раніше вже порівнювали операцію ГУР МО "Синиця" з операцією "Моссаду" 1996-го під назвою "Діамант". Тоді ізраїльським фахівцям вдалося психологічно знайшли підхід до  іракського пілота і переконати його викрасти найсучасніший на той час радянський винищувач Міг-21.