UA / RU
Підтримати ZN.ua

У перший ранок Нового року росіяни атакували Київ дронами: у місті попадали уламки

Частково зруйнована п'ятиповерхівка, у двох районах сталися пожежі.

Уранці 1 січня у Києві прогриміла серія вибухів. Російські війська запустили по українській столиці ударні безпілотники, після падіння уламків яких сталася пожежа. Минулої ночі армія РФ била по населеному пункту ракетами.

За інформацією обласної військової адміністрації, у місті працює протиповітряна оборона. Наразі в регіоні оголошена повітряна тривога.

Окрім того, у Повітряних сила ЗСУ повідомили, що існує загроза ударів балістичними ракетами з території Курської області Росії. Там додали, що ворожі безпілотники рухаються на Київ із північного сходу.

Пізніше у КМВА зазначили, що внаслідок атаки ударних БПЛА зафіксоване падіння уламків у Печерському районі міста. За попередньою інформацією, рештки впали на нежитлову забудову. Інформація про пострадлахи не надходила. Наразі фахівці з'ясовують масштаби пошкоджень.

За інформацією міського голови Віталія Кличка, у результаті падіння уламків збитих російських зруйновані два верхніх поверхи у п'ятиповерховому будинку в Печерському районі Києва. Одного чоловіка госпіталізували в лікарню. Також є загорання у ще одному районі столиці.

Читайте також: Росіяни обстріляли Київську область: є постраждала жінка та пошкоджений будинок

Як захистити себе під час ракетного і дронового удару

Під час загрози ракетного обстрілу чи дронової атаки необхідно піти до укриття. Зокрема найкраще ховатися у:

Якщо поруч немає укриття, то можна сховатися вдома. Для цього слід дотримуватися правила двох стін – між вами та вулицею з усіх боків має бути щонайменше дві стіни. Можна сісти в кутку кімнати нижче рівня вікна. Навпроти вас має бути стіна.

На кухні та у ванній кімнаті ховатися небезпечно – там є багато крихких та гострих предметів.

У під'їзді будинку можна сховатися, якщо сісти на сходах між поверхами. Якщо ви в багатоповерхівці, то важливо спуститися щонайменше на два поверхи нижче даху. У триповерховому будинку найбільш безпечним вважається другий поверх.

Раніше ми писали, що необхідно робити при сигналі повітряної тривоги.