UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Шахед" влетів у багатоповерхівку у Запоріжжі: будинок охопила масштабна пожежа

Частину мешканців евакуювали.

Уранці 16 грудня російський ударний безпілотник типу Shahed влучив у багатоповерховий будинок у Запоріжжі. У результаті ворожої атаки є постраждалі.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров, який показав фото і відео наслідків удару.

Читайте також: Росіяни завдали ударів по Запорізькій області: кількість поранених зросла до 16

За його інформацією, внаслідок "прильоту" сталася пожежа у багатоповерхівці. Частину мешканців довелося евакуювати.

Одного жителя будинку поранило осколками, а ще одна мешканка отруїлася чадним газом. Пізніше чиновник уточнив, що постраждалих уже троє.

На місці російського удару працюють екстрені служби.

Читайте також: Не збій і не РЕБ: експерт розкрив справжнє призначення "Шахедів", які довго літають по колу

Нагадаємо, днями російські війська завдали ударів по Запоріжжю та влучили в одному з мікрорайонів у магазин "АТБ". Поранення отримали щонайменше шестеро людей, зокрема дитина.

До цього президент Володимир Зеленський заявив, що "Шахеди" стали небезпечнішими за балістичні ракети.