UA / RU
Підтримати ZN.ua

Росіяни завдали авіаударів по Харківщині: четверо поранених, є багато руйнувань

Під завалами будинків можуть перебувати люди. 

© Дергачівська міськрада /facebook
© Дергачівська міськрада /facebook
© Дергачівська міськрада /facebook
© Харківська обласна прокуратура/facebook
© Харківська обласна прокуратура / Telegram
© Харківська обласна прокуратура / Telegram
© Харківська обласна прокуратура / Telegram

Російські окупаційні війська в понеділок, 24 лютого, скинули керовані авіаційні бомби на село Цупівка Харківської області. Унаслідок авіаційних ударів четверо людей дістали поранення, розповів начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко в Telegram.

Двох постраждалих чоловіків віком 37 та 73 років було доправлено у важкому стані до медичного закладу. Ще один 21-річний чоловік та 18-річна дівчина перебувають у стабільному стані. Він також вказав, що під завалами будинку може знаходитися чоловік.

Читайте також: Війська РФ прагнуть оточити місто в Харківській області: що відомо

У цьому населеному пункті пошкоджено десятки господарських споруд та 30 приватних житлових будинків, з них п'ять — майже повністю зруйновані.

Окупанти останнім часом значно посилили удари КАБами та атаки ударними безпілотниками по Харківщині. Кілька днів тому росіяни влучили FPV-дроном у легковий автомобіль у Купʼянську. Унаслідок цього 58-річна жінка та 63-річний чоловік постраждали.