У ніч на 13 вересня (із 20.00 12 вересня) росіяни атакували Україну, застосувавши балістичну ракету "Іскандер-М/KN-23" та 164 ударних БпЛА типу Shahed, "Гербера" і безпілотників інших типів. Про це Повітряні Сили ЗСУ повідомили у Telegram.
Свої дрони агресори запускали із напрямків: Курськ, Орел, Брянськ, Міллєровота Приморсько-Ахтарськ – РФ. Близько 90 із них – "шахеди".
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряна оборона збила або подавила 137 ворожих БпЛА типу Shahed, "Гербера" і дронів інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни.
Зафіксовано влучання ракети та 27 ударних БпЛА на 9 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 3 локаціях.
Раніше повідомлялося, що сьогодні, 13 вересня, у перші хвилини нової доби, на тлі повітряної атаки, у Сумах пролунав вибух.
