UA / RU
Підтримати ZN.ua

Росіяни підняли в небо "тушки", а також МіГи з "Кинджалами": коли чекаємо на ракети

Повітряна тривога охопила більшу частину України.

У ніч проти 12 липня, близько опівночі росіяни підняли у небо свої стратегічні бомбардувальники. Телеграм-канал "Николаевский Ванёк" повідомив, що станом на 23:30 були зафіксовані вильоти щонайменше двох бортів Ту-95мс з Оленьї та одного борту ТУ-95мс з Енгельса

Виліт, ймовірно, бойової, а це означає:

"Ванек" зауважує, що цей час дуже приблизний, з великою похибкою.

Читайте також: "Шахеди", "Іскандери", Х-101: скільки ракет і дронів РФ досягли цілей уночі

Близько опівночі паблік monitor повідомив, щл підтверджено зліт п′яти бортів Ту-95мс з аеродрому "Оленья" та "Енгельс", а також одного борту Ту-160.

Відразу по тому "Николаевский Ванёк" поінформував, що один з бортів ТУ-95мс здійснив передпусковий маневр з району Енгельса і зазначив, що якщо пуски реальні - перші ракети чекаємо в нашому повітряному просторі протягом 30-45 хвилин.

Близько 0:20 пабліки повідомили про зліт МіГ-31К, котрий є носієм гіперзвукової ракети Х-47м2 "Кинджал", яка становить загрозу для всіх регіонів країни.

Повітряна тривога охопила більшу частину України, за винятком її західних областей.

Раніше повідомлялося, що під час масованої ракетно-дронової атаки по Україні в ніч на 10 липня росіяни вдались до нової тактики – використали лише один стратегічний бомбардувальник та вдалися до використання ультракоротких хвиль під час запуску ракет, що ускладнило їх фіксацію.