У ніч на 7 березня Росія атакувала українську столицю та Київську область дронами та балістикою. Кілька ракет, зокрема і гіперзвукові "Циркони" були запущені з Брянська, Воронєжа та Крима.
Перші вибухи у Києві почали лунати о 01:28. Перед цим моніторингові канали інформували про пуски балістичних ракет в напрямку столиці.
Під ударом — об'єкти енергетики. Ворог вкотре намагається поцілити то ТЕЦ.
О 2:13 начальник КМВА Тимур Ткаченко повідомив, що зафіксовано наслідки атаки у Деснянському районі. Деталі він пообіцяв розповісти згодом.
Перед атакою Повітряні Сили повідомили про фіксацію у повітряному просторі України близько 70 ворожих БпЛА, у багатьох областях оголошено повітряну тривогу.
Крім столиці, Росія масовано атакує Харків. У місті лунають вибухи.
За кілька хвилин до 2:00 було відмічено пуски крилатих ракет морського базування "Калібр" з підводного ракетоносія в акваторії Чорного моря.
Громадян закликають негайно пройти до укриттів і залишатися там до завершення повітряної тривоги.
