У ніч на 12 жовтня (із 20.00 11 жовтня) росіяни атакували Україну, застосувавши 118 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів, а також керовану авіаційну ракету Х-31. Про це Повітряні Сили ЗСУ повідомили у Telegram.
Ракету агресори запустили із ТОТ Запорізької області, дрони - із напрямків: Курськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – РФ, та Гвардійське – ТОТ Криму. Близько 50 із застосованих безпілотників - "Шахеди".
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряна оборона збила або подавила 103 ворожі БпЛА типу Shahed і дрони-імітатори різних типів на півночі, сході та півдні країни.
Зафіксовано влучання ракети та 15 ударних БпЛА на 10 локаціях.
Атака триває – на півночі та сході зайшли нові групи ударних БпЛА. Повітряні Сили закликають дотримуватися заходів безпеки.
Раніше повідомлялося, що сьогодні, 12 жовтня, росіяни вдарили дроном по навчальному закладу у Чугуєві, постраждала щонайменше одна людина.
