UA / RU
Підтримати ZN.ua

Під час обстрілу Покровська постраждав поліцейський – герой фільму «20 днів у Маріуполі»

Чоловік у лікарні.

У результаті двох ракетних ударів росіян по центру Покровська Донецької області поранення отримав поліцейський, який став одним із героїв документального фільму «20 днів у Маріуполі».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав режисер стрічки Мстислав Чернов. За його словами, після влучання російської ракети поліцейський прибув на місце події для допомоги людям і сам потрапив під повторний удар.

Читайте також: Мешканці зруйнованої 9-поверхівки розповіли про нічне бомбардування Херсона

«В Покровську поранений Володимир. Ризикуючи собою, він постійно допомагав рятувати людей в Маріуполі. Після того, як ми вирвались з оточення, він продовжив працювати поліцейським у своїй рідній Донецькій області. Тримайся, друже. Нам ще повертатись в Маріуполь», - додав режисер.

Поранений у Покровську поліцейський Володимир - герой фільму «20 днів у Маріуполі»

Окрім того, за інформацією міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, російська ракета в Покровську забрала життя Андрія Омельченка - полковника служби цивільного захисту, заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Чоловіку було 52 роки, половину з яких він віддав службі.

Читайте також: Times: Росіяни намагалися вдарити "Кинджалом" по урядовому кварталу в Києві

Під час чергової ракетної атаки на Покровськ росіяни пошкодили баготоповерхівки, житлові будинки у приватному секторі, готель, заклади харчування, магазини та адмінбудівлі. Попередньо, травми отримала 31 людина. Зокрема серед постраждалих 19 працівників поліції, 5 рятувальників і одна дитина. Також загинули п’ятеро осіб.

Нагадаємо, у серпні в українських кінотеатрах в прокат вийде документальний фільм «20 днів у Маріуполі» про події в оточеному росіянами місті у лютому-березні 2022 року. Стрічку створив режисер Мстислав Чернов разом із фотографом Євгеном Малолєткою та продюсеркою Василісою Степаненко. Вони стали останніми міжнародними журналістами, які продовжили роботу в оточеному Маріуполі та зафіксували кадри, які облетіли безліч світових ЗМІ і стали визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи російських злочинів.