UA / RU
Підтримати ZN.ua

Під час атаки дронів у Києві працювала ППО: уламки спричинили загоряння на підприємстві

Інформація про постраждалих, станом на зараз – відсутня

Російська армія ввечері понеділка, 17 лютого, атакувала Київ з допомогою ударних безпілотників. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

За словами мера, на півночі столиці працювало ППО. Уламки російських БпЛА впали у Святошинському районі.

За попередніми даними є загоряння на території промислового підприємства. Крім  того, горять автомобілі у дворі житлового будинку поруч.

Читайте також: В Києві та області введені екстрені відключення світла. "Укренерго" назвало причини

Як повідомив голова КМВА Тимур Ткаченко у Telegram, через падіння  уламків зафіксовано пожежу в складському приміщенні. 

“На місці працюють бригади ДСНС. Триває робота над локалізацією займання. Інших повідомлень, які стосуються наслідків ворожих атак – не надходило. Інформація про постраждалих, станом на зараз – відсутня”, – розповів Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 17 лютого, росіяни запустили по Запоріжжю 10 дронів, у місті спалахнула пожежа.