UA / RU
Підтримати ZN.ua

Партизани «АТЕШ» виявили базу росіян для запуску та зберігання «Шахедів»: що відомо

Зібрані дані передані Силам оборони України. 

© Атеш
© Атеш
© Атеш
© Атеш
© Атеш

Агенти військового руху українців та кримських татар «АТЕШ» продовжують спостереження за об’єктом у місті Орел, який, ймовірно, використовується окупантами для запуску ударних БПЛА типу «Шахед». Як повідомляють партизани у своєму Telegram-каналі, раніше вже фіксували підвищену активність у цьому районі, а сьогодні ці дані підтвердили.

«Зафіксовано спорудження капітальних бетонних складів, призначених для зберігання та підготовки “Шахедів” до запуску. Пересування особового складу й техніки не припиняється. Також, тривають будівельні роботи, що може вказувати на розширення або модернізацію об’єкта», — йдеться в повідомленні.

«АТЕШ» стверджують, що постійно ведуть спостереження та фіксують усі зміни на об’єкті. Вони також повідомляють, що зібрані дані передані Силам оборони України та допомагають зменшувати удари по цивільних в Україні. 

Читайте також: Рух опору ССО посприяв ураженню складу паливно-мастильних матеріалів та станції РЕБ у Донецькій області

Нагадаємо, що на початку березня внаслідок удару по аеропорту в окупованому Донецьку вщент зруйнований склад із дронами-камікадзе типу «Шахед». Атака сталася під час підготовки до запуску ударних безпілотників.