UA / RU
Підтримати ZN.ua

Окупанти обстріляли п'ять громад у Сумській області

Обстріли велися з мінометів.

Ілюстрація

Ілюстрація

За 19 лютого російські окупанти обстріляли п'ять громад на території Сумщини. Про це повідомляє обласна воєнна адміністрація (ОВА).

Йдеться про Білопольську, Новослобідську, Миропольську, Краснопільську та Юнаківську громади. Обстріли велися з мінометів.

"Миропольська громада: з 10.35 з території Росії було здійснено мінометний обстріл - 3 прильоти. Білопільська громада: протягом дня росіяни били з міномета - 22 прильоти. Краснопільська громада: також були мінометні обстріли громади - 28 прильотів. Новослобідська громада: з 1 Росії на територію громади росіяни скинули 20 хвилин Юнаківська громада: о 16.00 та о 16.35 були мінометні обстріли громади – всього 5 прильотів", – йдеться у повідомленні.

Жертв та постраждалих внаслідок російських обстрілів на Сумщині немає, руйнувань також не зафіксовано.

Читайте також: Окупанти поскаржилися на обстріл Донецька. Один із снарядів прилетів у будівлю прокуратури

Нагадаємо, що чотири особи отримали поранення внаслідок обстрілу Харківської області. Пошкоджено приватні будинки, підприємство, АЗС, будівлю пожежно-рятувальної частини.