UA / RU
Підтримати ZN.ua

Мобілізувати засуджених будуть у спеціальні підрозділи – Міноборони

Рішення про умовно-дострокове звільнення ухвалюватиме виключно суд

Ті, хто вчинив нетяжкі злочини, зможуть вийти з під варти, для виконання свого військового обов'язку. Проте служба екс-ув'язнених за скоєння правопорушень буде відбуватись на особливих умовах, повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.

Читайте також: Пресслужба СБУ: Керівника департаменту кібербезпеки Іллю Вітюка відсторонили та відправили на фронт

“Засуджені зможуть служити у відповідних спеціальних підрозділах військових частин”, – уточнив він і зазначив, що відповідна норма почне діяти після того, як закон вступить у законну силу. крім того, відповідне рішення по кожному засудженому конкретно, буде ухвалювати суд. Тільки на підставі судового рішення можна буде піти на службу в ЗСУ,

Які засуджені не зможуть скористатись правом умовно-дострокового звільнення шляхом служби в армії?

Всі злочинці, які отримали строк за вчинення тяжких злочинів не зможуть використати такий спосіб виходу з тюрми. Серед категорій злочинців, які залишаться за ґратами, і в ЗСУ не потраплять, є такий перелік:

Внаслідок війни, яку розпочала РФ, в Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Призову підлягають військовозобов'язані чоловіки від 18 до 60 років. В Україні зможуть тепер на законних підставах та у визначених межах, мобілізувати засуджених. Проте служити у ЗСУ не зможуть топ-корупціонери та ті, хто скоїв тяжкі злочини.