UA / RU
Підтримати ZN.ua

Масована атака по Україні: на Київщині є загиблий

У Київській області під час масштабної російської ракетно-дронової атаки загинула людина та щонайменше одна поранена, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

Він зазначив, що область знаходиться під масованою ракетною та дроновою атакою окупантів, а сили оборони роблять усе можливе, щоб збити якомога більше ворожих цілей.

«На жаль, маємо трагічні наслідки. Станом на зараз відомо про одну загиблу людину. Попередньо також є один поранений. Уся необхідна допомога надається», - написав він.

Калашник закликав всіх жителів області реагувати на сигнали повітряної тривоги та негайно прямувати в укриття.

Повітряна атака російських дронів триває ще з ночі. Водночас близько 10:25 повітряний простір України перетнули ракети, запущені з літаків стратегічної авіації РФ. Вибухи пролунали вже в низці регіонів.

За попередніми даними, а Обухові на Київщині російський БпЛА врізався у житловий будинок. Водночас у Вишневому повідомляють про падіння «шахеда» на території школи.