UA / RU
Підтримати ZN.ua

Пуск ракет в напрямку Заходу й Півдня, Київ під загрозою БПЛА

Нагадуємо про правило двох стін і забороні на фото- відеозйомку. 

Зафіксовано пуск ракет з Чорного моря у бік західних областей, Вінниччини, Одеси, попереджає monitor, паблік, що відслідковує рух ворожої авіації. Зокрема ракети летять на Львів, Тернопіль,Івано-Франківськ. 

Крім того, група БпЛА у сторону Київської області. Згідно за Картою повітряних тривог, небезпека зараз нависла на території половини областей та поширюється на захід. Столиця також в зоні ризику. 

Варто пам'ятати, що в Чорне море противники вивели 3х ракетоносіїв «Калібрів». Над Азовським морем/Кримом винищувач Су-35

А також не забувати, що ракети можуть змінювати траєкторію польоту у будь який момент.

Загалом — нехтувати тривогою не варто. Виглядає як нова стратегія з напруження з усіх боків тими засобами, які є у рф.

ЦПД (Центр протидії дезінформації) нагадує, що не треба знімати і викладати світлини.

На Півдні можете чути звуки авіації — наша, також робота ППО.

Як уберегтись від ракетного удару

Необхідно негайно прямувати в укриття, яке знаходиться якнайдалі від адмінбудівель, стратегічних та військових об’єктів, або дотримуватися у іншому приміщенні правила "двох стін".

Можна ховатися у підземних переходах, паркінгах у підвалах чи на території цокольних поверхів будинків.

"Якщо ви потрапили під обстріл на вулиці, знайдіть будь-який виступ, заглиблення в землі або канаву. Укриттям на вулиці також може стати бетонна сміттєва урна або сходинки. Лягайте на землю та закрийте голову руками", - зазначали раніше в запорізькій ОВА.

Чи допоможуть дрони виграти війну?

У той час як ворог вкотре атакує столицю безпілотниками, варто порушити питання про український досвід використання бойових ударних дронів:

"Сьогодні поговоримо про ударні дрони, які вже долітають до Москви, і це, звісно, зовсім не «весільні» «мавіки», і не фронтові розвідувальні «лелеки», і не дрони-бомбардувальники «панішери», призначені для роботи на невеликій дальності. Це зовсім інші апарати, які належать зазвичай до класу дронів-камікадзе, — тобто одноразові літальні високоточні снаряди, аналогічні іранським «шахедам»", – йдеться в статті автора ZN.UA Юрія Касьянова про те, чи допоможуть дрони виграти війну?