UA / RU
Підтримати ZN.ua

Графіки не діють: у Києві та деяких областях запровадили екстрені відключення світла

ДТЕК закликає користуватися електроенергією економно. 

У суботу, 14 березня, у Києві та Бучанському районі Київської області запровадили екстрене відключення електроенергії. Відповідна заява опублікована на сайті ДТЕК. 

«Під час екстрених відключень графіки роботи не діють. Електропостачання буде відновлено після того, як ситуація стабілізується. Будь ласка, користуйтеся електроенергією економно — це допоможе зменшити навантаження на мережу та уникнути додаткових відключень», — йдеться на сайті. 

Зокрема, у Черкаській області 14 березня, за командою НЕК «Укренерго» з 6:39 будуть застосовані графіки аварійних відключень електроенергії. Також на Чернігівщині запровадили дві черги графіка аварійних відключень.

Читайте також: ППО збиває балістику над Києвом

Уночі 14 березня Київську область атакували російські ракети та дрони. За інформацією ДСНС, у Броварах ворог потрапив у склади та виробничі приміщення, також пошкоджено гуртожиток. Рятувальники евакуювали трьох постраждалих, але двоє людей загинули. Пожежники продовжують ліквідувати вогонь. Міський голова Ігор Сапожко повідомив, що у місті пошкоджено фасад та вікна багатоповерхівки, а також кілька автомобілів на бульварі Незалежності.