UA / RU
Підтримати ZN.ua

Дрони атакували Київщину: пошкоджено автомобілі, ангари та понад 80 квартир

Правоохоронці оприлюднили фото наслідків.  

© Нацполіція
© Нацполіція
© Нацполіція
© Нацполіція

Російські окупаційні війська продовжують регулярно атакувати безпілотниками типу Shahed Київську область. У ніч на середу, 5 березня, росіяни завдали ударів по Бориспільському районі. У поліції Київської області розповіли про наслідки "прильотів" .

У цьому районі Київщини пошкоджено дитячий садочок, приватний будинок, магазин, школу, 22 автомобілі,  85 квартир у двох багатоповерхівках, два складських приміщення та така ж кількість ангарів. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

Читайте також: Військові моряки встановили новий "шахедний" рекорд: дрони вони збивали не лише у приморському регіоні

Сьогодні армія РФ випустила по Україні три балістичні ракети "Іскандер-М/KN-23", понад 180 "Шахедів" та безпілотників-імітаторів. Сили ППО знищили 115 БпЛА, ще 55 безпілотників-імітаторів локаційно втрачено. Війська РФ в Одеській області пошкодили енергетичний об’єкт.