UA / RU
Підтримати ZN.ua

Данілов про військові рейки України: "Що на них переводити, зруйновану росіянами Миколаївську верф?"

Він наголосив, що ніхто не збирається зупиняти життя людей. Втім, вся країна і без цього працює виключно на війну, що підтверджує низка факторів. 

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що фактично Україна перейшла на військові рейки ще на початку повномасштабної війни. Та під час інтерв'ю Liga.net він пояснив, що цей термін - "трактування з минулого". 

"У нас мобілізація, воєнний стан. Усі працюють за цими документами, які були ухвалені в перші хвилини початку великої війни. Кабінет міністрів і всі інші органи ухвалюють рішення, виходячи з цього. Обласні й районні військові адміністрації", – сказав Данілов.

Щодо ВПК країни, то він, за словами секретаря РНБО, працює так, як може працювати за обставин, в яких перебуває. Та дуже багато ресурсу нашої знищено, а відновити його "за пару годин" не вдасться. 

"Якщо хтось вважає, що потрібно ще більше закручувати гайки з урахуванням останніх 30 років, коли Росія знищувала наш потенціал, то майте на увазі, що вони свідомо знищили цілі галузі промисловості. За пару годин це не виправити, - наголосив він. - Що ви поставите на військові рейки? Харківський тракторний завод? Який за часів війни випускав танки. Або [blink title="Миколаївську верф" headinfo="Миколаївська верф SMG"]одне з найбільших суднобудівних підприємств України з фокусом на військове суднобудування.[/blink], яку знищили росіяни". 

Данілов наголосив, що всі податки в Україні йдуть на війну, що також є підтвердженням того, що наша країна стоїть на військових рейках. 

"Життя зупинитися не може, якщо хтось надивився радянських фільмів, коли заводи вивозили за Урал, то треба розуміти, що є пропаганда, а є реалії життя", – резюмував він.

Читайте також: Розширення міжнародних санкцій на титанову галузь Росії - удар по ворожому ВПК

Нагадаємо, у Міноборони повідомили, що найближчими днями на розгляд Кабміну надійде проєкт постанови, який дозволить українським виробникам зброї закладати прибуток у ціну на продукцію військового призначення. Попередній документ не давав їм такої можливості.