UA / RU
Підтримати ZN.ua

Чи прорвалися росіяни в ще одне місто на сході: у ЗСУ відповіли

Окупанти активізувалися на лиманському напрямку. 

У місті Святогірськ на лиманському напрямку Донецької області піхотні групи РФ не мають сталої присутності попри те, що окупанти постійно здійснюють штурмові дії, зазначив речник 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго Василь Денисюк у коментарі "Еспресо".

"Противник заздалегідь озвучує про звільнення тих чи інших населених пунктів, де його насправді немає", — пояснив він.

Орієнтовна карта бойових дій на 19 травня о 22:31/DeepStateMap

Читайте також: Росіяни посилили штурми на мотоциклах у районі Лимана

Речник наголосив, що на різних ділянках на лиманському напрямку росіяни активізувалися в зоні відповідальності 66-ї бригади та інших підрозділів Сил оборони. Війська РФ нині шукають слабкі місця в обороні Збройних Сил України.

Раніше військовий із позивним "Кінг" повідомляв, що бої за Слов'янськ не розпочнуться доти, поки українські військові утримуватимуть Лиман. 

Для РФ Лиман стратегічно важливий, оскільки місто є залізничним хабом.