UA / RU
Підтримати ZN.ua

Армія РФ атакувала дроном екопарк у передмісті Харкова: загинули тварини

Окупанти активно використовують безпілотники для ударів по прикордонних та прифронтових областях України. 

© Харківська обласна прокуратура / Telegram
© Харківська обласна прокуратура / Telegram

Російські війська в ніч на понеділок, 3 березня, випустили дрони-камікадзе по Харківській області та обласному центру. Один із БпЛА влучив по території  ландшафтного парку в передмісті Харкова — у селищі Лісне, інформує Харківська обласна прокуратура в Telegram.

Влучання дрона зафіксовано неподалік контактного двору в екопарку.  Руйнувань зазнали вольєри. Унаслідок цього загинули тварини.

Читайте також: Росіяни завдали авіаударів по Харківській області: двоє поранених, серед них — підліток

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України). 

У Київському районі Харкова напередодні ввечері російський безпілотник влучив у дах п'ятиповерхового житлового будинку, спалахнула пожежа на верхніх поверхах. Пошкоджено будинки, які розташовані поряд, та автомобілі. У місті семеро дорослих та 6-річна дитина дістали поранення.