UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трамп пообіцяв розібратися у вбивстві 23-річної української біженки у США

Вбивство трапилось у серпні.

Американський президент Дональд Трамп назвав жахливим вбивство 23-річної українки у Північній Кароліні. За його словами, незабаром він дізнається всі деталі справи, передає Fox News.

На питання репортера про реакцію Трампа на вбивство президент спочатку заявив, що не чув про нього. Після деталей від журналіста він заявив, що вбивство є жахливим.

Читайте також: Трамп анонсував переговори з Путіним і європейськими лідерами щодо війни в Україні

"Я дізнаюся всі деталі до завтрашнього ранку", — додав він.

Як пише BBC, 23-річну Ірину Заруцьку зарізали у серпні у вагоні метро у місті Шарлотт, штат Північна Кароліна. Днями медіа опублікували відео з місця вбивства. За даними ЗМІ, загибла була біженкою з України. На неї напав 34-річний Декарлос Браун-молодший, якого затримали. Мотиви нападника невідомі.

Також на вбивство відреагував близький до Трампа пастор Марк Бернс. Він назвав це нападом "на людську гідність і болісне нагадування про те, що ненависть все ще тиняється в наших громадах".

"Жодна людина не повинна страждати через те, ким вона є і звідки вона родом.Таке насильство не можна виправдовувати, ігнорувати чи пояснювати. Його потрібно чітко та рішуче засудити. Ми ніколи не повинні заціпеніти перед таким рівнем жорстокості", — написав він.

Раніше у Німеччині вбили 9-річну дівчинку Валерію. За підозрою у вбивстві в одному з празьких ресторанів затримали 36-річного молдованина.