UA / RU
Підтримати ZN.ua

Пентагон профінансував розширення виробництва Javelin, Stinger, а також РСЗВ

215,6 млн доларів виділили компанії Aerojet Rocketdyne.

Міністерство оборони США виділило додаткові гроші на модернізацію підприємств для прискорення виробництва та постачання двигунів для протитанкових ракетних комплексів Javelin та переносних зенітних ракетних комплексів Stinger, а також реактивних систем залпового вогню (РСЗВ). Про це йдеться на сайті у пресрелізі на сайті Пентагону.

Як йдеться у повідомленні, Пентагон профінансує на 215,6 млн доларів на модернізацію та розширення потужностей Aerojet Rocketdyne у Камдені (штат Арканзас), Хантсвілл (штат Алабама) та окрузі Орандж, штат (Вірджинія) де компанія виробляє складні ракетні силові установки.

Читайте також: Європейські компанії нарощують виробництво зброї, щоб допомогти Україні – WSJ

«Кошти будуть спрямовані на модернізацію виробничих процесів на підприємствах компанії, консолідацію виробничих ліній, закупівлю обладнання, створення систем обробки даних, а також збільшення швидкості виробництва та постачання Javelin, Stinger та керованої реактивної системи залпового вогню (GMLRS)», – йдеться у повідомленні Пентагону.

GMLRS – це фактично переклад абревіатури РСЗВ і під ним маються на увазі зокрема такі ракетні системи, як HIMARS та M270, які США надали Україні для відбиття російського вторгнення.

У повідомленні Пентагону йдеться, що ці зусилля були профінансовані в рамках Закону про додаткові асигнування для України.

«Управління з розширення виробничих потужностей і визначення пріоритетів інвестицій рухається вперед з відповідною терміновістю, щоб підтримати стратегічні промислові сектори, які мають вирішальне значення для захисту національної безпеки. Ці критично важливі інвестиції модернізують виробництво ракетного палива та двигунів у Сполучених Штатах, на додаток до створення технічної та кваліфікованої робочої сили. робочих місць на багатьох домашніх підприємствах», – сказала заступниця міністра оборони США Кетлін Хікс.

Читайте також: Три види зброї, які змінили хід війни України з Росією – CNN

Нагадаємо, у січні стало відомо, що Пентагон безпрецедентно нарощує виробництво артилерійських боєприпасів для України. Йдеться про шестикратне збільшення виробництва, тобто з 14,4 тисячі снарядів на місяць до 90 тисяч на місяць.