UA / RU
Підтримати ZN.ua

Знеболюючі ліки підсилюють головний біль

Застосування знеболюючих під час головного болю викликає у організму звикання, тим самим знижуючи ефект від ліків. Медики застерігають, що від частого застосування ліків біль буде лише посилюватися.

Лікарі попереджають, що вживання пігулок від головного болю лише погіршує ситуацію, адже організм звикає і ефект від ліків знижується.

Експерти рекомендують відмовитися від аспірину, парацетамолу, ібупрофену. Як показує статистика, приймаючи ці засоби часто, людина посилює біль. Причому, п'ять із шести тих, хто приймає засоби - жінки. Вчені радять сфокусуватися на превентивних заходах на зразок акупунктури.

Одна п'ята частина всіх людей страждає від важкого головного болю. З них у частини - мігрені, а у решти - здавлюючий біль. Дотор Манджу Матаро попереджає: такі люди можуть потрапити в порочне коло, застосовуючи препарати. З часом біль буде лише посилюватися.

- В Україні обмежать продаж ліків від кашлю і знеболюючих

Якщо приймати засоби 15 днів або більше місяця, головні болі гарантовані. Особливо це стосується аспірину, який регулярно п'ють сердечники. Побоюватися варто і опіатів на зразок кодеїну (не можна пити більше 10 днів). Притому, дане правило поширюється навіть на ті випадки, коли людина приймає менше мінімальної дози. !zn

Читайте також:

Французькі медики визнали 50% ліків марними

Україна посилить боротьбу з підробкою ліків

МОЗ заборонило рекламу 326 ліків, що продаються без рецепту