Не так давно Америка дуже переживала з приводу того, що на зміну старим добрим мільйонерам прийшло покоління нових молодих мільярдерів, які зробили свій капітал у лічені дні (а частіше усього ночі) і чиї життєві цінності дуже далекі від загальноамериканських. Тепер, схоже, ми є свідками появи покоління малолітніх мільярдерів. Першою ластівкою можна вважати 12-річного підприємця Кіта Періса.
Щоправда, він поки що не мільярдер і до того ж не американський. Кіт живе в Канаді і є президентом і директором-розпорядником власної компанії Cyberteks Design, яку він заснував, не виходячи з дому, у середині 1999 року (тобто у віці 10 років). Крім його батька, Діпала, який є головним адміністратором і керівником проекту, у компанії працюють ще 13 співробітників. Всі вони без винятку готові виконати будь-яке розпорядження свого президента, за сумісництвом також головного дизайнера і програміста компанії. Зарплата Кіта виражається шестизначними числами, а прибутки його компанії неухильно зростають, хоча ще і не подолала поріг в один мільйон доларів.
Переговори з клієнтами Кіт зазвичай веде сам, що допомагає йому краще розібратися в специфіці завдань, які стоять перед компанією. Деякі потенційні клієнти бувають дуже ошелешені його віком, однак, як він сам говорить, «усі проблеми зникають, тільки-но вони бачать якість моєї роботи».
Втім, юного канадця вирізняють не лише виняткові здібності до веб-дизайну і програмування. Його неабиякі підприємницькі здібності послужили причиною включення його в торгову делегацію Канади, що на чолі з прем’єр-міністром Жаном Кретьєном відвідала Пекін, Шанхай і Гонконг. Мета цього відвідання — оцінка перспектив розвитку підприємництва в Китаї напередодні його вступи до Світової організації торгівлі, і в ході виконання цієї мети Кіт провів важливі зустрічі з вищими посадовими особами Гонконгу. А перед цим рада промисловців Гонконгу вручила йому свою вперше присуджену нагороду Outstanding Digi-Youth Award.
Після повернення з Китаю Кіт вирушить до Америки, де поділиться зробленими ним висновками з директорами найбільших компаній Силіконової долини. А потім готуватиметься до вступу в коледж. Батько і син вважають, що саме роки університетської освіти президента стануть найскладнішими в трудовій біографії всієї компанії, проте згортати масштаби її діяльності не збираються. «Що стосується мене, — говорить Кіт, — то я віддав би перевагу роботі в цій компанії до самої своєї смерті».