UA / RU
Підтримати ZN.ua

Жертвами тайфуну на Філіппінах стали 68 людей

Щонайменше 17 людей вважаються зниклими безвісти.

Очікується, що кількість загиблих зросте

Очікується, що кількість загиблих зросте

Жертвами шторму, що обрушився на Філіппіни стали щонайменше 68 людей. Ще 17 людей вважаються зниклими безвісти. Очікується, що кількість загиблих зросте, повідомили в Управлінні цивільної оборони країни, передає Channel NewsAsia.

"Я боюся, що кількість загиблих все ще зростатиме, тому що є багато областей, які ми ще тільки будемо очищати", - сказав керівник відділу цивільної оборони регіону Бікол Клаудіо Юкот.

Найбільше загинуло людей в гірському районі Бікол поруч зі столицею Манілою – там жертвами стали 57 людей.

Понад 40 тисяч осіб були евакуйовані.

29 грудня на Філіппінах стався землетрус, а після обрушився шторм з проливними дощами, які викликали повені та зсуви. Влада Філіппін привласнила шторму клас тайфуну і назвала його "Усман".

Раніше повідомлялося, що у вересні на Філіппіни обрушився тайфун, в результаті 64 людини загинули.