UA / RU
Підтримати ZN.ua

Юнкер відмовився змінювати умови Brexit

Голова Єврокомісії вважає нинішній варіант договору найвдалішим.

Великобританія має намір покинути ЄС до 31 жовтня

Великобританія має намір покинути ЄС до 31 жовтня

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер відмовився відновити переговори про умови Brexit. Про це пише The Guardian.

Наголошується, що Юнкер назвав нинішній варіант договору "найкращим і єдино можливим". При цьому він заявив, що ЄС готовий проаналізувати пропозиції Джонсона на предмет їх відповідності існуючої угоди.

Також вимогу британського прем'єра прибрати з угоди механізм backstop для кордону з Ірландією розкритикував головний дипломат ЄС з Brexit Мішель Барньє.

"Барньє назвав ідею Джонсона про вилучення механізму backstop неприйнятною ... Він звинуватив британського прем'єра у спробі чинити тиск на єдність Євросоюзу. Дипломат підкреслив, що варіант виходу Великобританії з ЄС без угоди ніколи не був вибором Брюсселя ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Терезу Мей змінив на посту прем'єр-міністра Борис Джонсон. Раніше стало відомо, що Джонсон пообіцяв домовитися з ЄС щодо Brexit до 31 жовтня. Якщо Брюссель відмовиться піти на угоду, то Лондон вийде з блоку без угоди.