Бразильські екологи оголосили про народження рідкісного травоїдного - тапіра. Такого не траплялося вже понад сто років, з 1914-го. Тварина з'явилася на світ в дикій природі, повідомляє кореспондент Euronews.
Тапірів в Бразилії давно масово знищили за їх цінне м'ясо і шкуру, з тих пір їх було дуже мало, і жили вони тільки під наглядом людей. У 2016 році організація, яка займається захистом фауни в країні, запустила проект по відновленню чисельності тапірів.
Вчені випустили на волю кілька пар тварин, одна з яких і обзавелася дитинчам. Йому вже близько трьох місяців, але поки не зовсім ясно, самка чи самець.
Тапіри мають надзвичайне значення для бразильських лісів, стверджують екологи. Тапіри дуже люблять фрукти. Дані "садівники лісу", як часто їх називають, повсюдно залишають насіння, з яких в майбутньому виростають нові дерева.
Вчені готуються до появи на світ ще одного тапіра. Вони заявили, що самка, яку недавно випустили на волю, чекає потомство.
Як повідомлялося раніше, вчені з Об'єднаного центру Європейської комісії заявили про те, що з-за змін клімату до 2100 року може зникнути половина піщаних пляжів в світі. За словами дослідників, навіть якщо людство знизить кількість викидів, третина піщаних пляжів планети все одно зникне. У першу десятку країн, які втратять найбільше піщаних пляжів, входять також Мексика, Китай, Росія, Аргентина, Індія і Бразилія.