UA / RU
Підтримати ZN.ua

Вперше з березня відкрилася Нью-Йоркська фондова біржа

Майданчик закрили через пандемію COVID-19.

Торговий майданчик Нью-Йоркської фондової біржі відкрився вперше за два місяці. Біржа вже заявила про те, що зараз буде менше трейдерів через вимоги соціального дистанціювання в 182 сантиметри. Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо дзвонив в культовий дзвін, і біржа відкрилася, пише агентство Associated Press.

Майданчик, відомий у всьому світі завдяки анархічній атмосфері, коли трейдери викрикують один одному замовлення, закрили в середині березня через спалах коронавірусу. Будь-кому, хто входить на біржу на Уолл-стріт 11, потрібно бути в масці, відвідувачів просять не користуватися громадським транспортом. Перед входом вимірюватимуть температуру, розповів Стейсі Каннінгем, президент Біржі.

"Ми будемо поважати жертви медичних працівників і міста в цілому, діючи обережно, обмежуючи навантаження на систему охорони здоров'я і ризик для тих, хто працює під нашим дахом", - написав Каннінгем в статті в Wall Street Journal.

Він додав, що більшість приміщень Біржі не використовуватимуться, і більшість співробітників продовжать працювати віддалено.

Натовпи брокерів і інших людей збиралися на торговому майданчику Біржі ще в 1990-х роках. Але в наступні роки зростання електронної торгівлі стало домінувати на Уолл-стріт. Зараз в приміщенні Біржі працює близько 500 трейдерів.

Повторне відкриття відбувається в той час, коли багато штатів і районів США починають скасовувати карантин і дозволяють підприємствам повернутися до роботи, навіть коли в інших районах країни не спостерігається спаду в підтверджених випадків коронавірусу.

Читайте також: Андрій Фаворов: Традиційного газу в тих обсягах, які були, більше немає

Однак у вівторок Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що світ як і раніше перебуває на першій стадії пандемії, що знижує надії на швидке відновлення світової економіки.

За даними Університету Джона Хопкінса, в усьому світі на COVID-19 захворіли майже 5,5 мільйона осіб, в результаті чого загинуло понад 346 тисяч осіб. В Європі загинуло близько 170 тисяч осіб, а в США - близько 100 тисяч. Експерти кажуть, що через те, що в деяких країнах занижують підрахунки, своєю чергою занижує реальні наслідки пандемії.