UA / RU
Підтримати ZN.ua

Влада Туреччини проводить обшуки на військовій базі НАТО

З території "Інджирлік" злітали літаки бунтівників.

Військові на авіабазі "Інджирлік" допомагали повстанцям

Військові на авіабазі "Інджирлік" допомагали повстанцям

Турецька влада проводить обшуки на авіабазі НАТО "Інджирлік" на півдні Туреччини, яку використовують сили міжнародної коаліції для нанесення авіаударів по "Ісламському державі" в Сирії, передає агентство "Анадолу".

Два заступника генерального прокурора і п'ять прокурорів у супроводі співробітників поліції увійшли на територію бази.

В числі інших, вивчаються записи радарів і диспетчерської вежі, звідки проводилися переговори з літаками-заправниками.

За інформацією видання, саме з цієї бази злітали заправники, що забезпечували паливом літаки, які взяли участь у бомбардуваннях Анкари в ході перевороту.

Крім того, розслідується діяльність військових, які брали участь у цій операції.

Нагадаємо, командуючий турецькою військовою базою "Інджирлік" Бакір Еркан Ван заарештований у зв'язку з причетністю до спроби військового перевороту в Туреччині.

Раніше повідомлялося, що в Туреччині через спробу перевороту звільнено вісім тисяч поліцейських. Також стало відомо, що після спроби перевороту в Туреччині затримали шість тисяч військових і понад 400 суддів та прокурорів. За інформацією Reuters, близько 30 губернаторів були відсторонені від виконання своїх обов'язків.