UA / RU
Підтримати ZN.ua

Вибори президента США: Байден лідирує в Огайо, Вісконсині та Аризоні – опитування

Відрив склав від 4 до9 відсотків.

Ключовий кандидат на президенти США від Демократичної партії Джо Байден випереджає чинного главу держави та свого головного конкурента на виборах - Дональда Трампа - в трьох штатах, як Огайо, Вісконсині та Аризоні.

Нове опитування Fox News в Огайо показало, що за Байдена готові проголосувати 45%, за Трампа - 43%. Нове опитування Fox News у Вісконсині показало лідерство Байдена на 9% - 49% проти 40%, а нове опитування Fox News в Аризоні показало розрив у 4% - 46% проти 42%.

Перед цим газета The York Times з посиланням на джерела в кампанії Трампа писала, що навіть внутрішні опитування президента США показують його відставання від Байдена. Кілька публічних опитувань цього тижня показали, що Трамп відстає від Байдена з перевагою в понад 10%. Опублікований у середу опитування в університеті Монмута показав, що Байден випереджає його на 11 процентних пунктів.

Раніше повідомлялося, що республіканці ризикують втратити Сенат через реакції Трампа на коронавірус. Сьогодні у них 53 крісла зі ста.

Байден - перший кандидат у президенти, який випереджає чинного главу Білого дому в кожному травневому опитуванні, бо Джиммі Картер зробив це в 1976 році. Картер, звичайно, переміг на виборах 1976 року.

Середнє лідерство Байдена над Трампом у середньому ніколи не опускалося нижче 4% і зазвичай перевищувало цей показник.

Читайте також: Азійські тигри проти коронавірусу

Нагадаємо, що Байден пообіцяв вибрати жінку в напарники по виборах, яка зможе стати віцепрезиденткою у разі його перемоги. Елізабет Уоррен, Тулсі Габбард, Гретхен Уїтмер, Емі Клобушар і навіть Мішель Обама в списку тих, кого Байден міг би вибрати своїм напарником в ролі потенційної віцепрезидентки США. Однак американські медіа раніше писали, що Мішель Обама не хоче бути віцепрезиденткою США.

Раніше Байден розкрив багато секрети пошуку кандидатури на пост віцепрезидента США. Колишній віцепрезидент вже порушив багато керівних принципів, які використовувалися колишніми кандидатами під час пошуків.