UA / RU
Підтримати ZN.ua

В історії смерті американського мільярдера у в'язниці з'явилися нові деталі

У Джеффрі Епштейна при розтині виявили додаткові ознаки смерті

Смерть американського мільярдера, звинуваченого в секс-торгівлі, схоже, набуває додаткові ознаки. Вважається, що Епштейн покінчив з собою в камері, однак при розтині виявилися нові деталі.

У американського мільярдера і фінансиста Джеффрі Епштейна, який покінчив з собою у в'язниці, при розтині виявили множинні переломи кісток в області шиї, повідомляє в четвер газета The Washington Post з посиланням на джерела.

Зокрема, у фінансиста була зламана під'язикова кістка, повідомляє газета. Подібний перелом трапляється при самогубстві, але частіше його можна спостерігати у випадку удушення, розповіли експерти.

"Якщо, гіпотетично, під'язикова кістка зламана, зазвичай це наводить на думки про задушення, але це не однозначно і не виключає самогубства", - заявив голова Національної асоціації патологоанатомів США Джонатан Арден.

Фахівці, що проводили розтин, тепер запитують додаткову інформацію, що стосується життя Епштейна в останні години, розповіли джерела газети.

Епштейн, обвинувачений у злочинах сексуального характеру, покінчив із собою у в'язниці.

Обвинувачений перебував у в'язниці Манхеттена в очікуванні суду. При цьому раніше він вже намагався позбавити себе життя, перебуваючи в ув'язненні, тому тюремники повинні були спостерігати за ним кожні тридцять хвилин.

У 2008 році Епштейна звинуватили у схилянні неповнолітніх дівчат до проституції. В результаті він був засуджений лише до 13 місяців в'язниці. Таке м'яке покарання викликало невдоволення громадськості і ЗМІ.

Ця історія знову стала актуальною раніше в липні, коли проти Епштейна були висунуті нові звинувачення федеральними прокурорами в Нью-Йорку.

У Глобальному індексі рабства Україна займає 49-у сходинку в рейтингу країн, де процвітає сучасне рабство. За даними організації, в Україні 286 тисяч осіб проживають в рабських умовах, або 6,41 на 1000 осіб. Серед країн Європи та Центральної Азії перше місце займає Туркменістан, Білорусь - на другому місці. Україна опинилася на восьмому, а Росія - на 11. Згідно з даними таблиці по регіонах світу, абсолютна кількість жертв цього явища в Україні становить 301 тисячу. При цьому наголошується, що реакція уряду на ситуацію є середньою по всіх досліджуваних країнах.