UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Трампа заявили про порушення під час голосування Сенату за посилення санкцій проти РФ

В Білому домі відмовилися коментувати позицію президента з цього питання.

Спайсер заявив про процедурні порушення Сенату

Спайсер заявив про процедурні порушення Сенату

Офіційний представник Білого дому Шон Спайсер заявив, що Сенат допустив ряд порушень під час затвердження законопроекту про посилення санкційного тиску на Росію.

"Рішення Сенату було прийнято з порушенням процедури, тому поки що такого законопроекту не існує", – заявив Спайсер на брифінгу у Вашингтоні в понеділок, 26 червня, передає "Укрінформ".

У той же час, він не став коментувати позицію президента Дональда Трампа з цього питання. За словами Спйсера, Трамп обіцяв не повідомляти про свої наміри.

Речник Білого дому в черговий раз спростував інформацію про змову Трампа з росіянами, а також дорікнув 44-го президенту США Бараку Обамы за відсутність реакції на втручання РФ в американські вибори.

Нагадаємо 14 червня Сенат США проголосував за посилення санкцій проти Росії за втручання у вибори президента США і підтримку режиму сирійського президента Башара Асада, який здійснює військові злочини.

Повідомляється, що американським компаніям і фізичним особам будуть заборонені угоди з російськими банками про надання фінансування більш ніж на 14 днів.

Разом з тим Палата Представників тимчасово відклала голосування по законопроекту, відправивши його на доопрацювання до комітету Конгреса у закордонних справах.

Міністерство фінансів США, у свою чергу, 20 червня внесло до санкційного списку ще 38 фізичних і юридичних осіб, причетних до збройної агресії РФ проти України.