UA / RU
Підтримати ZN.ua

У США під час акцій протесту заарештовані вже сотні людей

Численні арешти, в ході яких поранений один поліцейський, прокотилися по всій країні.

У США в ході акцій протесту, викликаних відмовою суддів притягнути до відповідальності поліцейського, який застрелив темношкірого підлітка у Фергюсоне, по всій країні були заарештовано сотні людей.

Численні арешти були проведені в Нью-Йорку, де у вівторок ввечері близько 250 протестувальників зібралися на площі Юніон-сквер і почали марширувати до Бродвею. Учасники маршу до пізньої ночі перекривали основні вулиці та мости.

В Атланті була затримана щонайменше 21 людина. Поранення отримав поліцейський - один з демонстрантів потрапив йому в шию фаєром.

На західному узбережжі 40 чоловік були арештовані в минулий вівторок після того, як протестувальники перекрили рух на головному шосе в районі затоки Сан-Франциско.

Поліція району Окленда заявила в середу, що 92 демонстрантів заарештовані за різні порушення в ході акцій - деякі їх учасники нападали на поліцейських і підпалювали сміття.

Читайте також: "Сутичка не закінчилась": Події в Фергюсоні вивели на вулиці десятки тисяч американців

В Лос-Анджелесі в ніч на середу були затримані 183 людини, і вранці і вдень - ще дев'ять. Демонстранти у вівторок закидали сміттям одну з найжвавіших у США магістралей - трасу 101, більш відому як Hollywood Freeway, заблокувавши рух в обох напрямках.

Семеро людей зазнали арештів в Портленді, штат Орегон, після того, як близько 200 осіб відкололися від мирної демонстрації і стали кидати каміння і пляшки в поліцейських. Поліція використовувала перцевий спрей, щоб відбити напади.

Чотири людини були затримані за блокування проїзної частини в Денвері, де, за даними влади, в акції протесту взяли участь кілька сотень людей.

Читайте також: В американському Фергюсоні протестувальники зіткнулися з поліцією, чути стрілянину

Протести в місті Фергюсон почалися після визнання поліцейського, який вбив 18-річного афроамериканця, невинним. У Чикаго, Нью-Йорку, Сіетлі, Лос-Анжелесі, Окленді і Вашингтоні почалися масові заворушення, які переросли в підпали автомобілів, вандалізм і мародерство.

Президент США Барак Обама висловив свою жорстку позицію щодо безладів в Фергюсоне і пообіцяв покарати призвідників погромів.