UA / RU
Підтримати ZN.ua

У співучасті в убивстві вчителя Самюеля Паті підозрюють французьких школярів - ЗМІ

За даними слідства, Абдуллах Анзоров заплатив школярам кілька сотень євро за інформацію про вчителя, який показував учням карикатури Charlie Hebdo.

 Самюеля Паті обезголовив ісламіст. За даними слідства, інформацію про вчителя він отримав від чотирьох школярів

Самюеля Паті обезголовив ісламіст. За даними слідства, інформацію про вчителя він отримав від чотирьох школярів

Французька поліція пред'явила звинувачення чотирьом школярам в співучасті в убивстві вчителя історії та географії Самюеля Паті, якого обезголовив ісламіст за демонстрацію карикатур Charlie Hebdo на пророка Мухаммеда, повідомляє Barron's із посиланням на власні джерела в органах юстиції.

За словами співрозмовника видання, 13-14-річні підлітки вказали Абдуллаху Анзорову на вчителя. За надану інформацію вони отримали кілька сотень євро. Тепер підлітків підозрюють у співучасті в терористичному вбивстві.

Загалом поліція підозрює в співучасті в організації вбивства 14 осіб.

Читайте також: "Терорист №1" та "ворог людства": у Чечні відповіли Макрону через проведення у Франції акції пам'яті після вбивства учителя

16 жовтня в передмісті Парижа Конфлан-Сент-Онорін був обезголовлений учитель історії та географії Самюель Паті.

Поліція застрелила 18-річного Абдуллаха Анзорова при спробі до втечі з місця злочину. Він був озброєний ножем і опублікував фотографію відрізаної голови убитого в Twitter.

Приводом для вбивства слідство вважає те, що Паті показував учням карикатури Charlie Hebdo на пророка Мохаммеда в якості ілюстративного матеріал до теми про свободу слова.

Абдуллах Анзоров - громадянин Росії, чеченець за національністю. Він народився в Москві, в дитинстві разом з батьками переїхав до Франції, де сім'ї надали статус біженців.